Specjalista d .s eksportu (aktualne)

Firma Edpol Food & Innovation  istnieje od 1991 roku. Jesteśmy kreatywnie rozwijająca się firmą rodzinną tworzącą zespół ambitnych i stawiających sobie najwyższe cele osób..

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż przypraw,mieszanek przyprawowych,panierów, przypraw sypkich ,sosów, nadzień i rozwiązań technologicznych w segmencie B2 B.

W związku z dynamicznym rozwojem działu eksportu poszukuje na stanowisko:

Specjalista d. s eksportu

Miejsce pracy : Łomża (podlaskie)

Oczekujemy od Ciebie :

  • potwierdzenia biegłej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków
  • dyspozycyjności do wyjazdów zagranicznych
  • samodzielności wobec zmieniających się wyzwań i nowych rynków

Opis stanowiska:

  • kontakt z klientem zagranicznym, sprzedaż produktów firmy – obsługa przed sprzedażowa oraz po sprzedażowa
  • nawiązywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientem zagranicznym
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku zagranicznym

Oferujemy:

  • możliwość samorealizacji w ambitnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szerokie możliwości rozwoju
  • narzędzia niezbędne do pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :” Wyrażam zgodę na przetwarzanie ,moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji art.13 ust.1 i 2 Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (RODO).

    BRC

Zrozumiałem